ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΑ

<< < (3/4) > >>

Μανώλης:
 Εύχομαι να έχεις ξεμπερδέψει κι εσύ αφού όλα τα σπινθηρογραφήματα ήταν αρνητικά. Μου κάνει όμως εντύπωση πως ένας γιατρός δεν σου είπε για ιώδιο μετά την επέμβαση. Τόσο αλμπάνηδες ήταν?
Πάντως όντως οι περισσότεροι καρκίνοι του θυρεοειδή είναι πολύ ήπιοι. Ο δικός μου ήταν χαμηλής διαφοροποιήσης αλλά παρόλα αυτά μέχρι στιγμής πάει καλά. Να σου πω την αλήθεια δεν ασχολούμαι πλέον με αυτόν αφού έχω άλλο πολύ πιο σοβαρό θέμα να ασχοληθω. Αυτό μου λέει και ο ενδοκρινολόγος ενώ οι ογκολόγοι δεν ασχολούνται καθόλου.

poupsi:
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ( ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ )ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΤΕΩΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ.(ΠΗΡΕ ΣΥΝΤΑΞΗ).ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟΣ.ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΟΙΣΟΦΑΓΟ ΜΕ ΜΕΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ, ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ, ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΤΟΥΣ ΟΓΚΟΥΣ.ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ,ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ.ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ.

spa:
kalisperaa   mia erotisi na kano se kapoio atomo nosileytike sto nosokomio k ixe ponous stin kilia  ekane exetaseis kai edixan oti ta dio meri tou pneumona inai pneumonia k to allo de xeroun akoma perimenoun tin exetasi  ti pithanotites iparxoun na inai karkinos  i pneumonia ti pistevete

poupsi:
ΤΕΛΙΚΑ, ΤΙ ΕΓΙΝΕ;ΗΤΑΝ ΚΑΡΚΙΝΟΣ Η ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ;

spa:
telika ekane broxoskopisi  kai  itan   pneumonia esi ti pistevete

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα