ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΙ

Ξεκίνησε από plasma, Ιανουάριος 09, 2012, 02:55:09 πμ

« προηγούμενο - επόμενο »

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Κάτω

plasma

η ερωτηση μου ειναι σαφεις......τι γνωμη εχετε για τους μαστολογους του αγιου σαββα??? μισιτζης-ζομπολας-φιλλοπουλος-ματουκ και δεν ξερω και ποιοι αλλοι ειναι.......ποιοι απο αυτους ειναι καλοι???

mariao

Γεια σου Plasma,
Για τον Αγ. Σαββα δεν ξέρω...
Ενας εξαιρετικός Μαστολόγος ειναι ο Δρ. Βλάσσης Λεονάρδος ο οποίος ξέρω οτι έχει "σώσει" κόσμο και ήταν στο "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ" αλλά τα τελευταία χρόνια ιδιωτεύει.

Γιατί ψάχνεστε μόνο στον Αγ. Σάββα και όχι πχ στο "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ" το οποίο ασχολειται βασικά με Γυναικολογικό καρκίνο?

Επιπλέον έπεσα και σε ένα ενδιαφέρον αρθρο για το θέμα...
http://www.medinfo.gr/?cat_id=556

Ευχομαι όλα να σας πάνε καλά!

roulaki

καλησπέρα!
πρόσφατα χειρουργήθηκα από τον Φιλόπουλο και μπορώ να σου εγγυηθώ ότι είναι εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος.

ελπίζω όλα να πάνε καλά! :) 

Joan

Παράθεση από: plasma στις Ιανουάριος 09, 2012, 02:55:09 πμ
η ερωτηση μου ειναι σαφεις......τι γνωμη εχετε για τους μαστολογους του αγιου σαββα??? μισιτζης-ζομπολας-φιλλοπουλος-ματουκ και δεν ξερω και ποιοι αλλοι ειναι.......ποιοι απο αυτους ειναι καλοι???

Καλησπερα!

Ο Ματουκ ειναι χειρουργος κ ειναι απο τους καλυτερους στον Αγιο Σαββα μαζι με Κορκολη.

Π-Δ

Θα παρακαλέσω να μην αναφέρεστε δημοσίως στους κακούς γιατρούς και μάλιστα με χαρακτηρισμούς. Οι αναφορά στους καλούς, είναι αυτή που ενδιαφέρει πρωτίστως. Εάν θέλετε να προφυλάξετε κάποιον από τις κακοτοπιές, υπάρχουν και τα ΠΜ.
Παρακαλώ, μην μου στέλνετε ΠΜ ή e-mail με ερωτήσεις ιατρικού χαρακτήρα. Δεν είμαι γιατρός κι ως εκ τούτου δεν απαντώ σε τέτοια μηνύματα. Δημοσιεύστε τις ερωτήσεις σας στο forum.

Πάνω