Αντικαρκινική Κοινότητα Συνδρομή RSS
Δεκέμβριος 20, 2014, 05:02:35 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Καλώς ήρθατε στην Αντικαρκινική Κοινότητα. Η δημοσίευση θεμάτων και σχολίων, επιτρέπεται μόνο σε εγγεγραμμένα μέλη.
Φόρτωση
Σύνθετη αναζήτηση
   Αρχική   Επικοινωνία Σύνδεση Εγγραφή  

Προσοχή...

1. Αποφεύγετε την χρήση greeklish (ελληνικά με λατινικούς χαρακτήρες). Είναι δυσανάγνωστα και δυσκολεύουν την λειτουργία της αναζήτησης.
2. Μην χρησιμοποιείτε την σελίδα της «Επικοινωνίας», για ερωτήσεις ιατρικού χαρακτήρα. Δημοσιεύστε την ερώτησή σας στους πίνακες συζητήσεων.
3. Τα δημοσιευμένα άρθρα και τα μηνύματα που τα συνοδεύουν, δεν υποκαθιστούν σε καμμία περίπτωση τις συμβουλές των γιατρών σας!
4. Ο σκοπός της κοινότητας, είναι η ανταλλαγή πληροφοριών που μπορούν να αποβούν χρήσιμες. Μην τις ανταλλάσετε με προσωπικά μηνύματα, αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος.
5. Δεν επιτρέπεται η δημοσίευση ονομάτων γιατρών, τα οποία συνοδεύονται από σοβαρές καταγγελίες, που μπορεί να επιφέρουν μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση.
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΙ  (Αναγνώστηκε 9804 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
plasma
Νέο μέλος
*
Εκτός σύνδεσης Εκτός σύνδεσης

Φύλο: Άντρας

« στις: Ιανουάριος 09, 2012, 02:55:09 πμ »

η ερωτηση μου ειναι σαφεις......τι γνωμη εχετε για τους μαστολογους του αγιου σαββα??? μισιτζης-ζομπολας-φιλλοπουλος-ματουκ και δεν ξερω και ποιοι αλλοι ειναι.......ποιοι απο αυτους ειναι καλοι???
Καταγράφηκε
mariao
Ανώτερο μέλος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 09, 2012, 02:17:58 μμ »

Γεια σου Plasma,
Για τον Αγ. Σαββα δεν ξέρω...
Ενας εξαιρετικός Μαστολόγος ειναι ο Δρ. Βλάσσης Λεονάρδος ο οποίος ξέρω οτι έχει "σώσει" κόσμο και ήταν στο "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ" αλλά τα τελευταία χρόνια ιδιωτεύει.

Γιατί ψάχνεστε μόνο στον Αγ. Σάββα και όχι πχ στο "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ" το οποίο ασχολειται βασικά με Γυναικολογικό καρκίνο?

Επιπλέον έπεσα και σε ένα ενδιαφέρον αρθρο για το θέμα...
http://www.medinfo.gr/?cat_id=556

Ευχομαι όλα να σας πάνε καλά!
Καταγράφηκε
roulaki
Νέο μέλος
*

« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 11:36:47 μμ »

καλησπέρα!
 πρόσφατα χειρουργήθηκα από τον Φιλόπουλο και μπορώ να σου εγγυηθώ ότι είναι εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος.

ελπίζω όλα να πάνε καλά! Χαμόγελο 
Καταγράφηκε
Joan
Πλήρες μέλος

« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 03:11:53 μμ »

η ερωτηση μου ειναι σαφεις......τι γνωμη εχετε για τους μαστολογους του αγιου σαββα??? μισιτζης-ζομπολας-φιλλοπουλος-ματουκ και δεν ξερω και ποιοι αλλοι ειναι.......ποιοι απο αυτους ειναι καλοι???

Καλησπερα!

Ο Ματουκ ειναι χειρουργος κ ειναι απο τους καλυτερους στον Αγιο Σαββα μαζι με Κορκολη.
Καταγράφηκε
Π-Δ
Διαχειριστής

Φύλο: Άντρας
Ελλάς Ελλάς

Google Talk
WWW E-mail
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 07, 2013, 09:25:24 μμ »

Θα παρακαλέσω να μην αναφέρεστε δημοσίως στους κακούς γιατρούς και μάλιστα με χαρακτηρισμούς. Οι αναφορά στους καλούς, είναι αυτή που ενδιαφέρει πρωτίστως. Εάν θέλετε να προφυλάξετε κάποιον από τις κακοτοπιές, υπάρχουν και τα ΠΜ.
Καταγράφηκε

Παρακαλώ, μην μου στέλνετε ΠΜ ή e-mail με ερωτήσεις ιατρικού χαρακτήρα. Δεν είμαι γιατρός κι ως εκ τούτου δεν απαντώ σε τέτοια μηνύματα. Δημοσιεύστε τις ερωτήσεις σας στο forum.
Αντικαρκινική Κοινότητα

Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: